Aktive Pensionisters bestyrelse 2019 - 2020

 Aktive Pensionisters bestyrelse 2019 - 2020

 

Formand

Jytte

Esholdt

jytte-esholdt@mail.dk

25784377 

 

 

Næstformand

Mogens 

lorentzen

mblorentzen@gmail.com

51208390 

      

 

Kasserer

Bjarne

Andersen

bjarne.k.andersen@me.com

30135246 

 

 

Sekretær

Lene

Andersen

lene.m.andersen@icloud.com

30285246 

 

 

Medlem

Eydbjørg

Lykkegren

elykkegren@outlook.dk

40748867 

 

 

Medlem

Tim

Lykkegren

lykkegren@live.dk                             3169760

 

 

Medlem

Britta

Rudbæk

rudbakbritta@gmail.com                   23240782    

 

 

Suppleant

Birthe

Fencker

mife@mail.dk                                   20331283   

 

 

Suppleant

Tove

Hultquvist

hultquvist.tove@gmail.com               23390024   

 

 

Suppleant

Søren

Elverlund

sel@elverlund.dk

40264646 

 

 

Revisor                           Birthe                    Pedersen
Revisor suppleant           Curt                       Andersen

Forretningsudvalg består af : Jytte, Mogens, Bjarne, Lene

 

 

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

27.08 | 08:54
Aktive Pensionister har modtaget 62
05.08 | 17:53
Lægehuset 1911-2018 har modtaget 3
04.06 | 08:11
Sidste nyt har modtaget 28
04.06 | 08:11
28/5 Højby Sø har modtaget 2
Du kan lide denne side